Nejvýhodnější půjčovna karavanů. Volné termíny!

Náš příběh

Náš příběh

Jak to všechno začalo...

Karavany

BYLO, NEBYLO…

Mladý otec, Martin Němec, a jeho syn David (tehdy 5letý) si pronajali karavan Itineo a spolu vyrazili na pobřeží moře v Polsku, aby získali společné zážitky. Zkušenost z cesty karavanem Martina inspirovala, aby kreativně přemýšlel o tom, jak by se dala služba vylepšit a jak rozšířit úspěšné podnikání. „To by mělo zažít více lidí!“

Stejně jako miliony ostatních, kteří pracují za kancelářským stolem, i když se Martin ocitl na sedačce řidiče karavanu, přišel pocit uklidnění a odpočinku. 

Obrovský relax, když jeli po klikatých silnicích na ohromujícím pobřeží Baltského moře. Žádné telefonáty. Vaření jídla na roztomilém, ale vysoce funkčním sporáku v obytném autě. Grilování, hraní karet. Cestou potkáte přátelské cestovatele. A opravdu se těšíte společnosti někoho, kdo poprvé doslova prožívá vše, co silnice přináší.

Bylo načase řadit rychlostní stupeň (není to bezvýznamná slovní hříčka) a pracovat na vlastním podnikání. Podnikání, které je postaveno na úžasných zážitcích a na přání podělit se o zážitky s dalšími lidmi. Ne za monitorem počítače, ne na displeji mobilního telefonu, ale v přírodě, v reálném světě. Je to návrat ke svým kořenům.

Náš současný tým

Skvělý karavan a služby. Vysoce doporučuji. Naše rodina si užila skvělý výlet. Rádi pojedeme znovu. Díky týmu Navypravu.cz!
Jiří Kreuzwieser
Ředitel firmy, Praha
Karavan byl pohodlný a dobře vybavený. Bylo nám potěšením využít vaše služby a doporučit vás našim přátelům.
Přemysl Celetka
Podnikatel, Ostrava
V minulém měsíci jsem si 2x pronajal karavan od navypravu.cz. Zákaznický servis byl vždy výjimečný (rychlý, odborný, vstřícný, přátelský). Vůz byl čistý a téměř nový. Postel byla skoro pohodlnější, než ta moje! Vřele doporučuji!
Jan Trefný
Grafik, Teplice
Pronajali jsme si karavan od Navypravu.cz. Personál byl přátelský, velmi nápomocný a dal nám skvělých rad. Karavan byl čistý, v podstatě nový s malým nájezdem kilometrů. Vybavení obsahovalo vše, co jsme potřebovali. Měli jsme svobodu dělat, co jsme chtěli a to docela v pohodlí, zábavným a cenově dostupným způsobem. Již plánujeme další cestu.
Pavel Mačkal
Technik, České Budějovice