Nejvýhodnější půjčovna karavanů. Volné termíny!

Jak to funguje

Jak to funguje

Seznamte se s pravidly

Pravidla jsou transparentní a předem jasná, proto Vás nečekají žádná překvapení nebo nenadálé platby. Seznamte se s nimi zde na našich stránkách.

Zvolte si termín

Díky našemu rezervačnímu systému, který je dostupný on-line hned vidíte, které termíny na pronájem obytného vozu jsou volné. Vyberte si termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Pozor, zejména v letní sezóně se termíny rychle naplňují.

Objednávejte pohodlně on-line

Vše si můžete vyřídit pohodlně on-line ještě dnes. Po vybrání termínu jen vyplňte své údaje a odešlete objednávku. V e-mailu ji prosím nezapomeňte potvrdit. Nyní je termín zarezervován jen pro Vás.

Pošlete platbu na účet

Aby Vaše rezervace zůstala v platnosti, je potřeba do 7 dnů poslat platbu na náš bankovní účet (kvůli transparentnosti). Platba se skládá z ceny pronájmu obytného vozu a vratné kauce.

Převezměte si obytný vůz

Převzetí obytného vozu bude trvat 30-60 minut a je vhodné, aby se jej zúčastnili všichni, kdo budou obytný vůz řídit. Obytný vůz bude připraven na Vaši cestu a při předávání Vám všechno potřebné ukážeme.

Užívejte si dovolenou

Dovolená v obytném voze Vám dá pocit svobody a nezávislosti. Užijte si volné chvíle, co to jenom jde.

Předejte vůz zpět

Vrácení bude trvat 30-60 minut. Obytný vůz vracíte ve stejném stavu, v jakém jsme Vám je zapůjčili.

Vrátíme Vám kauci na účet

V souladu s pravidly pronájmu obytných vozů Vám zašleme kauci zpět na účet nejpozději do 3 pracovních dnů od vrácení vozu.